Dzień dziecka w Zawadzie

Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Kąśnej Dolnej, na czele z panią Anną Kutypą i panią Anną Rudnik, zorganizowała wyjazd do parku linowego ,,Szara Sowa’’ i parku rozrywki w Zawadzie.


Dnia 1 czerwca o godz. 8.00 uczniowie kl. 0 –VI wyjechali autokarami na wycieczkę do Zawady. Czekały tam na nich liczne atrakcje.
Młodsze dzieci korzystały z dmuchanej zjeżdżalni, trampoliny, wiklinowego labiryntu, euro bungee, małpiego gaju. Na starszych czekała przygoda w koronach drzew i pełen adrenaliny ,,lot’’. Trasa na wysokościach pełna była przeszkód, takich jak most dwulinowy, przejście z lianą, sieć pająka, zjazd tyrolski. Na zakończenie rodzice przygotowali również ognisko, przy którym pieczono kiełbaski. Trzy godziny pobytu w tym miejscu minęły zdecydowanie za szybko. Już teraz niektóre dzieci planują, by namówić rodziców na wakacyjny wyjazd w to atrakcyjne miejsce. Dziękujemy organizatorkom za ten wspaniały pomysł. Za dobrą zabawę, aktywny wypoczynek i relaks na świeżym powietrzu.


 


Drukuj   E-mail