Spotkanie z absolwentem

17 stycznia odwiedził naszą szkołę Paweł Gaborek plutonowy, podchorąży III roku XI kompanii szkolnej Akademii Wojsk Lądowych im. Generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. Paweł jest mieszkańcem Kąśnej Dolnej, absolwentem naszej szkoły i chętnie podjął się zadania promocji swojej uczelni.


Spotkanie odbyło się w ramach realizacji w Szkole Podstawowej w Kąśnej Dolnej programu wychowania patriotycznego i obywatelskiego. Paweł przybliżył uczniom swoją edukację, która doprowadziła go do studiów na Akademii Wojskowej. Opowiadał i pokazywał rekwizyty żołnierskie. Przedstawił również prezentację Akademii Wojsk Lądowych. Wszystko miał bardzo dobrze przygotowane i przemyślane, adekwatnie i dla przedszkolaków oraz starszych uczniów. Chętnie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania swoich młodszych kolegów. Uczniowie byli bardzo zainteresowani i ciekawi.


Dziękujemy Pawłowi za spotkanie i życzymy sukcesów na uczelni i wytrwałości na poligonach.


 


Drukuj   E-mail